Vstupenkový portál pro Náchodsko

Jak nakupovat

 

eVstupenka

Tento způsob úhrady je možný pouze prostřednictvím bank na území České republiky. 

Vaše zakoupené vstupenky si budete moci vytisknout na své tiskárně přes ikonu opravňující k tisku vstupenek. K vytištění eVstupenky je nutný program umožňující tisk dokumentu ve formátu PDF (např. Adobe Acrobat Reader). 

Pořadatel ani prodejce neodpovídá za žádné obtíže způsobené neoprávněným zkopírováním eVstupenky. eVstupenku je nutné uchovávat na bezpečném místě. Vstup na akci bude umožněn pouze na základě té eVstupenky, která projde kontrolou jako první. Při opětovném předložení eVstupenky nebo její kopie nebude vstup na akci umožněn bez ohledu na to, kdo eVstupenku předloží.

Platba převodem z účtu

U platby převodem prosím uvádějte vždy variabilní symbol.  Po přijetí platby Vám bude odesláno emailové potvrzení objednávky. Po přihlášení do seznamu Moje rezervace se Vám uhrazená objednávka zobrazí. Vaše zakoupené vstupenky si budete moci vytisknout na své tiskárně přes ikonu opravňující k tisku vstupenek. K vytištění eVstupenky je nutný program umožňující tisk dokumentu ve formátu PDF (např. Adobe Acrobat Reader).

Platba on–line platební kartou

Po přijetí platby si budete moci vytisknout svou eVstupenku po přihlášení do seznamu Moje rezervace, kde se Vám uhrazená objednávka zobrazí. Vaše zakoupené vstupenky si budete moci vytisknout na své tiskárně přes ikonu opravňující k tisku vstupenek. K vytištění eVstupenky je nutný program umožňující tisk dokumentu ve formátu PDF (např. Adobe Acrobat Reader). 

UPOZORNĚNÍ: Pořadatel ani prodejce neodpovídá za žádné obtíže způsobené neoprávněným zkopírováním této eVstupenky. eVstupenku je nutné uchovávat na bezpečném místě. Vstup na akci bude umožněn pouze na základě té eVstupenky, která projde kontrolou jako první. Při opětovném předložení eVstupenky nebo její kopie nebude vstup na akci umožněn bez ohledu na to, kdo eVstupenku předloží.

Osobní vyzvednutí

Rezervované vstupenky vyzvedněte v době platnosti, poté bude rezervace automaticky zrušena. Seznam prodejních míst je uveden v potvrzení rezervace.

Seznam kontaktní míst

Cool Ticket

Pro využítí této služby je nutné být vlastníkem chytrého telefonu se systémem Android nebo iOS (Apple iPhone 3GS a novější)  Dále je třeba mít staženou aplikaci Cool Ticket (Android / iPhone).  Pro automatické zaslání vstupenky je nutné, aby email spjatý s aplikací odpovídal Vašemu přihlašovacímu jménu na tomto webu.

 
 

Další vstupenky

Honza Holeček & Pavel Marcel (náhradní koncert za Livin Free)
30. 10. 2021 ● sobota 19:00
Červený Kostelec, TREES

180 Kč

Mlýny
30. 5. 2022 ● pondělí 19:00
Náchod, Městské divadlo

od 390 Kč

Revizor
1. 3. 2022 ● úterý 19:00
Náchod, Městské divadlo

od 440 Kč